Olimpos – Kaş

₺9000
Konaklamalı

Tur Süresi: 5 Gece 6 Gün

Fiyata Dahil Olanlar

Tur Planı

01

1.Gün

Sabah saatlerin pansiyonumuza varıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra ekibimiz eşliğinde tanışma etkinliğimizi düzenliyoruz, daha sonra grubumuz ile beraber muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile ünlü ‘’OLYMPOS ANTİK KENTİ’’ ziyaret ediyor ve daha sonrasında akşam yemeği için pansiyona geçiyoruz. Akşam yemeğimizin hemen ardından Olymposun Sönmeyen Ateşi : YANARTAŞ’a doğru hareket ediyoruz. Antalya’nın Kemer İlçesi Çıralı Köyü yakınlarında küçük, tarihi ve turistik önemi olan doğalgaz kaynağı. Denize yakın manzaralı bir konumda yer alır, taşlar arasında çıkan alevler yerli ve yabancı turislerin oldukça ilgisini çekmektedir. Tam 2500 yıldır yanmaktadır. Buradaki vaktimizin sonlanmasının ardından pansiyonumuza geçiyoruz.

02

2.Gün

ADRASAN TEKNE TURU

Kahvaltımızı pansiyonumuzda aldıktan sonra Adrasan Sulu Ada Tekne turu için Adrasan’a doğru hareket ediyoruz. Eğer Olympos’a kadar gelip de, Sulu Ada Tekne Turu’na katılmadıysanız lütfen Olympos’a gittiğinizi hiç ama hiç kimseye söylemeyin. Çünkü bugün hayatınıza unutulmaz bir anı ekleyeceksiniz. Hatta sizin Olympos’ta olduğunuzu kimse bilmiyorsa Instagram’a fotoğraf atarken kendinizi Maldivler’de gibi gösterebilirsiniz ki biz bunu sıkça yapıyoruz. 🙂 Akşam 17:30’a kadar sürecek tekne turumuzda Sulu Ada’nın berrak koylarında gönlünüzce yüzebilir, teknemizden denize defalarca atlayabilirsiniz. Taptaze balıklarımız, makarnamız ve salatamız eşliğinde denizin vermiş olduğu açlığınızı giderebilirsiniz. Üzerine bir de karpuz ve çay ikramlarımızda vardır , sizler için her şeyi düşündük! Sulu Ada’da unutamayacağınız bir günün ardından tekne turumuzu tamlayarak Olympos’a pansiyonumuza hareket ediyoruz. Adrasan Plajı’nda şöyle bir gözünüzün kaldığının farkındayız. Endişelenmeyin, daha sonra yine buradayız 🙂 Pansiyonumuza dönüp akşam yemeğimizi aldıktan sonra Kemer’de yer alan Inferno&Aura Club programlarımız için saat 22:00 sularında repsiyonumuz önünde buluşuyoruz.Türkiye’nin en büyük açık hava discosunda bugüne özel Köpük Parti eşliğinde doyasıya dans edebilir ve eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Saat 03:00 sularında Kemer’e veda ediyoruz ve pansiyonumuza geri dönüş yapıyoruz

03

3.Gün

KÖPRÜLÜ KANYON

  • Free Drinks
  • Awesome Breakfast
  • 5 Star Accommodation
04

4.Gün

KEKOVA BATIK ŞEHİR TEKNE TURU

Sabah kahvaltımızı aldık dan sonra ,10:30 da Teknede oluyoruz, Öglen yemegi teknede alıyoruz fiyatımıza dahil ! Batık Şehir çevresindeki bu eşsiz macerada Kekova tarihinin büyüleyici sırlarını keşfedin. Dolchiste antik kenti, 2. yüzyılda meydana gelen bir deprem nedeniyle sular altında kalmış. Bunun sonucunda ortaya çıkan su altı kalıntıları kent hakkında etkileyici bir izlenim sunuyor. Koruma altında bir alan olduğu için bölgede yüzmeye izin verilmiyor. Bölgeyi keşfedebilmeniz için cam tabanlı teknemizle sizleri kalıntıların yanında gezdiriyor, unutulmaz fotoğraflar çekme şansı tanıyoruz. 19:30 Da turumuz bitmiş otelimize dönmüş oluyoruz .22:00 da Bull Bar ve Hangar bar için yola koyuluyoruz , Daha önce böyle bir yer görmediğinize eminiz ,Ağactan yapılmış inanılmaz bir bar , misafirlerimiz istedigi zaman pansiyona dönebilirler , Çok yakın …

05

5.Gün

OLYMPOS ADRASAN

Bugüne de uyanabildiyseniz ne mutlu size! Bazı misafirlerimiz şuan bir yerlerde saklanıyor ve yeter artık yeter diye çığlıklar atıyor olabilirler. Hayır yetmez! Tamam biraz yorulduk, ama çok eğlenceli değil mi! Bir sonraki tatilde söz dinleniriz. Ama burası Olympos! Burada durmak yok. 🙂 Pansiyonumuzda kahvaltımızı aldıktan sonra, yeniden Adrasan’a doğru yola çıkıyoruz. Adrasan’da kumun, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarıp, biraz da dinleneceğiz. Hem dinleneceğiz hem de eğlenceli turnuvalarımızla tatilimize renk katacağınız. Sizler için hazırladığımız, eğlenceli oyunlarımız ve turnuvalarımıza katılmak için şimdiye kadar takımınızı kurmuş olduğunuzu düşünüyoruz. 🙂 Keyifli bir günün ardından Adrasan programımızı tamamlıyoruz ve pansiyonumuza doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi pansiyonumuzda aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz Tavla Turnuvamıza katılabilirler. Talep olması halinde Mehtap Turu aktivitelerimiz de sizleri bekliyor!(Ekstra) Programlarımızı tamamladıktan sonra istirahat vakti!

06

6.Gün

KÖPRÜLÜ KANYON

Maalesef Olympos Tatilimizin en buruk sabahına merhaba diyoruz. Çünkü bugün dönüş vakti. Geriye güzel dostluklar, arkadaşlıklar ve bol kahkahalı fotoğraflar bırakarak Antalya-Konya-Adana-MERSİN doğru hareket ediyoruz.

Image